Sala na Wesele Wieluń

Sala Weselna – Wieluń

Nasza Sala zlokalizowana jest w bliskiej odległości od Wielunia.
Zapraszamy do odwiedzenia Nas Dygudaj 3 98-338 Sulmierzyce!

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu wielu osób. Czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi powinien być niezapomniany i mile wspominany. Jaśminowy Dworek oferuje najpiękniejsze chwile, spędzone w gronie najbliższych. Nasza oferta jest bardzo bogata i z pewnością będziesz z niej zadowolony.

Sala na wesele – Wieluń

Każda panna młoda marzy o efekcie, który olśni zarówno gości weselnych i postawi parę młodą w centrum widzenia. Decydując się na naszą salę weselną w okolicy Wielunia, Twoje wesele jest w dobrych rękach. Oświetlenie, jakie panuje na sali weselnej, jest idealnie wyprofilowane, więc pozwala na zrobienie przepięknych zdjęć i filmów przez fotografa i kamerzystę. Nasz personel sali na wesele w okolicy Wielunia jest w pełni profesjonalny, a miła obsługa oraz wykwintne dania są znakomitym dodatkiem do wystroju sali. Pomieszczenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zachwycało gości weselnych i idealnie wpasowało się w wygodę. Komfort gości jest dla nas bardzo ważny, dlatego sala na wesele Wieluń Jaśminowy Dworek jest przestronna i ma klimatyzację. Dodatkowo sala weselna została urządzona w elegancki, wykwintny sposób i jest w stanie pomieścić aż 200 osób. Przygotowane przez nas jedzenie trafia w gusta wszystkich gości, a każde zamówienie jest traktowane indywidualnie z najwyższą jakością, dlatego Ty oraz goście bawiący się na sali weselnej w bliskiej odległości od Wielunia, możecie cieszyć się bezprzewodowym Internetem, jak również rzutnikiem multimedialnym wraz z ekranem. Decydując się na naszą salę weselną Wieluń, możesz wybrać menu, które zostały specjalnie dostosowane pod gusta Państwa Młodych i gości weselnych.

Dlaczego warto wybrać salę weselną w okolicy Wielunia?

Jaśminowy Dworek pozwala na różne dekoracyjne aranżacje. Kwiaty i różnego rodzaju ozdoby w ulubionych układach kolorystycznych idealnie skomponują się w przestronnym i przytulnym wnętrzem sali. Pomieszczenie zostało zaprojektowane z pomysłem i smakiem, a zasłony w oknach idealnie współgrają się z wnętrzem i zostały ułożone w sposób unikatowy oraz elegancki. Rozkład sali na wesele w okolicy Wielunia został przemyślany w taki sposób, aby ułatwić przemieszczanie się, taniec i ewentualne wydzielenie mniejszych stref. Potrawy podawane są przez wykwalifikowany personel, który dba o najmniejsze detale, a zastawa została dobrana w taki sposób, aby wydobyć urok wnętrza naszej przepięknej sali weselnej.

Nasza sala weselna (Sulmierzyce k/ Wieluń) sprawi, że najważniejszy dzień w Twoim życiu będzie niezapomniany i spędzony w radosnym gronie, wśród najbliższych osób. Miła atmosfera, dobre jedzenie i dekoracje to nasza wizytówka. Przyjmując zlecenie, dostosowujemy się do próśb naszych klientów i staramy jak najcelniej spełnić każde ich życzenie. Z salą weselną Wieluń (okolice Sulmierzyce) cudowne chwile są gwarantowane.